Vyberte si modelový rad vírivky, ktorý vám vyhovuje

Naše produkty v triede Classic Line predstavujú vstupnú kategóriu značky Wellis s vynikajúcimi cenami, praktickým používaním a štýlovým a dobre zloženým vzhľadom. Modely v základnej triede Vám vedia plne vyhovieť všetkým  Vašim potrebám.

Naše produkty v triede Space X sú  alternatívnou voľbou pre zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitný produkt za prijateľnú cenu. Produkt v ktorom je výborný pomer cena / výbava, a uspokoja sa so štandardným farebným prevedením

Náš rad produktov City Life line je vynikajúcou voľbou pre zákazníkov, ktorí oceňujú rovnováhu medzi správnym pomerom ceny a hodnoty a prémiovou kvalitou. Svojím kompaktným a jedinečným vybavením naše modely poskytujú vynikajúci wellness zážitok pre každú rodinu.

Naša produktová rada Peak Life line zahŕňa naše prémiové modely. Okrem komplexnej výbavy, moderného a inovatívneho dizajnu, s extra funkciami a jedinečnými riešeniami sa stávajú vrcholom značky Wellis.

Modelový rad City Life Line a Peak Life Line v prevedení Prémium je vybavený tepelným čerpadlom s výkonom 3 kW so šiestimi režimami, integrované v nadčasových schodíkoch Smart s úložným priestorom. Ušetrite na vykurovaní až 70% nákladov. 

MyLine-50
Classic
space-x-wellis
Space X
CityLine-50
City Lifeline
PeakLine-50
Peak Lifeline

Spoločnosť WELLIS neustále pracuje na inováciach, na vývoji nových technológii budúcnosti, pričom zohľadňuje komfort a estetiku ako aj udržateľnosť produktov. Produkty pre rok 2023 sa nesú v znamení nového exkluzívneho dizajnu, nových technológii a energetickej úspornosti. Vírivky vo výbave Prémium s integrovaným tepelným čerpadlom dokážu ušetriť až 70% energie na kúrenie.  Tepelné čerpadlo pracuje v šiestich režimoch, pričom je päť režimov kúrenia a jeden režim chladenia, čím relaxovanie vo vírivke  dostáva nový rozmer.

Nákupný košík