Sme oficialny distribútor značky wellis

Wellis Slovensko

Európska výroba, dôraz na kvalitu, to je Wellis.
Európska kvalita a technológia 21. storočia
Príbeh úspechu Wellis.
Poslaním našej spoločnosti je poskytovať svojim zákazníkom produkty najvyššej kvality, vybavené čo najosviežujúcejšou masážou a relaxačnými zážitkami, za konkurencieschopnú cenu. S našimi kolegami pracujeme každý deň na tom, aby sme našim zákazníkom priniesli dokonalý masážny zážitok do domácností šetrných technológií, ktoré sa osvedčujú ako energeticky efektívne riešenie nielen počas výrobného procesu, ale aj počas používania.
Od založenia spoločnosti v roku 2003 si výrobky Wellis vyberá čoraz viac ľudí v celej Európe. Potreba zdravého životného štýlu zvyšuje dopyt po kvalitných wellness produktoch. Vďaka neustálemu vývoju a rastu sa dnes Wellis stal najväčším výrobcom víriviek na európskom trhu.
V našich dvoch prevádzkach vyrábame vírivky, bazény s protiprúdom -swim spa, súvisiace termo zastrešenia a termo zastrešenie bazénov. Výstavba a neustále rozširovanie obrovského závodu, vybaveného špičkovými výrobnými nástrojmi, bola motivovaná rastúcim dopytom trhu a snahou o kvalitnú výrobnú technológiu. Hotové výrobky skladujeme vo viacerých skladoch. V druhej polovici roku 2020 sme kúpili aj náš druhý areál v Ózde, kde sme v roku 2021 začali s výrobou víriviek. Kampaň Nature Experience priniesla od roku 2022 veľkú zmenu v živote našej spoločnosti a technológii výroby. Reformou výrobného procesu našich masážnych bazénov kladieme veľký dôraz na ohľaduplnosť k životnému prostrediu, ako aj energetickú efektívnosť. Naším cieľom je poskytnúť našim zákazníkom cenovo výhodné riešenie s našou úplne novou produktovou radou víriviek, ktorá je uvedená na trh v roku 2023, s ktorou môžu stále zažiť dokonalý relax vo vlastnej vírivke aj napriek súčasnej energetickej kríze.

S našou novo predstavenou produktovou líniou robí Wellis ďalší krok k tomu, aby sa stal popredným svetovým výrobcom víriviek. Nemôže byť lepší dôkaz medzinárodného uznania našej spoločnosti ako množstvo ocenení, ktoré naše produkty získavajú na výstavách po celom svete. Predstavujú výnimočnosť a kvalitu, ktorá je výsledkom viac ako 18-ročných profesionálnych skúseností. Na celom svete sa každý rok dostane k novým majiteľom 30 000 víriviek a swim spa značky Wellis na viac ako 500 predajných miestach.

Na Slovensku pôsobíme od roku 2008, spoločnosť WELLIS Slovensko s.r.o. bola pôvodne založená ako dcérska spoločnosť materskej spoločnosti WELLIS Magyarország. Postupom času spoločnosť prešla rôznymi premenami vlastníctva. Poslanie spoločnosti je stále rovnaké - dovoz, predaj, záručný a pozáručný servis produktov WELLIS, ako aj predaj náhradných dielov a zákaznícky servis, ako aj technické poradenstvo.

Slovenská pobočka WELLIS dnes pôsobí okrem Bratislavy aj v Banskej Bystrici a v Košiciach a spolupracuje s viacerými obchodnými partnermi.

Je poctou pre nás, že od založenia firmy, čiže od roku 2003 v celej Európe čoraz viac ľudí si vyberie produkty firmy WELLIS, aby boli klenotom ich kúpeľne alebo záhrady a jedným z dôkazov ich krokov uskutočnených pre svoje zdravie.

O blahodarných účinkoch vaní a bazénov WELLIS môžete byť informovaný z rôznych zdrojov, ale doteraz padlo málo slov o tom, že tieto produkty vyrábame v Európe v Maďarsku.

Objavte kvalitu produktov Wellis

Vírivky Wellis vyrobené z prémiových materiálov a vybavené najmodernejšími technickými inováciami predstavujú špičkovú kategóriu v celej Európe.

About me

Hi, I'm Diana!

I'm a 32 years old women entrepreneur, living in Miami, Florida

Sed ut fringilla dolor. Morbi suscipit a nunc eu finibus. Nam rutrum mattis velit eget volutpat. Fusce egestas mi urna, id pulvinar ipsum dictum eget. Mauris in dolor velit. Vestibulum finibus felis non massa commodo molestie at id justo. Quisque sollicitudin elit sit amet facilisis euismod. Fusce at arcu sed.

Nam rutrum mattis velit eget volutpat. Fusce egestas mi urna, id pulvinar ipsum dictum eget.

PREČO SI VYBRAŤ NÁS?

Predĺžená 5-ročná záruka na vírivky

Naša 5-ročná záruka na vírivky Wellis je dôkazom našej dôvery v jej vysokú kvalitu a spoľahlivosť.

Kvalitný záručný aj pozáručný servis

S našim kvalitným záručným aj pozáručným servisom sme vždy pripravení poskytnúť vám kompletnú starostlivosť a podporu.

Individuálne poradenstvo

Naša spoločnosť poskytuje kvalitné individuálne poradenstvo v oblasti víriviek, ktoré vám pomôže vybrať si tú ideálnu.

Nákupný košík