| Termokryt | v cene 690,- , štandardný termokryt vo farbe opláštenia, príchytky so zámkom termokrytu (4), |
|---|---|
| Doprava, montáž, zaškolenie | cena dopravy, montáže zaškolenia 310,- |
| Vonkajší rozmer vírivky | 2 150 x 2 150 x 860 mm |
| Váha vírivky | 270 kg |
| Objem vody | 1 189 litrov |
| Teleso vírivky | Antimikrobiálny akrylát spevnený PU penou , hrúbka 6,3 mm, základná izolačná vrstva 2 cm z penového materiálu Polyfoam, |
| Nosná konštrukcia vírivky | impregnovaná drevená konštrukcia |
| Opláštenie vírivky | Horizont Side™ vodorovné kladenie, kefovaný kompozit šedej farby v štruktúre dreva, horizontálne kladený, odolný poveternostným podmienkam, kompozitný materiál výber len v šedej farbe |
| Izolácia vírivky | Základná izolácia penou Polyfoam 1 cm, škandinávska izolácia za príplatok 400,- € s DPH |
| Počet miest na sedenie | 5 |
| Počet miest na ležanie | 1 |
| Elektrické pripojenie | 1×230 V, 50 Hz, 20 A, príkon 5,3 kW, |
| Počet hydromasážnych trysiek | 49 – |
| Regulácia intenzity hydromasáže | mechanické ovládanie, 6 miest |
| Divertor | mechanický |
| Ovládací panel | Easy 4 – tlačítkový |
| Riadiaca jednotka | GECKO IN.YJ2 |
| Osvetlenie | Bodové LED, po vnútornom obvode vírivky ( 18 LED), RBG |
| Hydromasážny motor | dvojrýchlostný o výkone 2 HP (1,5 kW) |
| Cirkulačné čerpadlo | Nie |
| Vykurovanie | elektrický ohrev s výkonom 3 KW |
| Filtrácia | kartušový filter ( 2x AKU 0135) |
| Dezinfekcia vody | systém Ozimix – ozónový generátor s mixérom |
| Modul wifi | za príplatok – nadštandard |
| Audiosystém | My Music 2.0, dva pevne zabudované reproduktory o výkone 35 W |
| Podhlavník | šedý, (3x) |
| Výpustný ventil | Výpustný ventil 3/4 " s uzáverom v spodnej časti vaničky |
| Voľba farby akrylátu | biely mramor ( sterling silver) |
| Voľba farby opláštenia | šedá |
| Záruka | podľa záručných podmienok, – 10 rokov na akrylát, 2 roky na motory, elektroniku, štandardné a volitelné komponenty, okrem spotrebného materiálu. Ponúkame možnosť predĺženia záruky na motory a elektroniku na 5 rokov za príplatok 300,- €. Záruka bude uznaná za podmienky používania odporučenej chémie a filtrov. |
Venus
7 720,00 € Original price was: 7 720,00 €.6 110,00 €Current price is: 6 110,00 €. s DPH
Cena vírivky je s DPH 23%, bez termokrytu, dopravy a montáže. Vírivka Venus s piatimi sedadlami a jedným polohovateľným sedadlom ponúka nezabudnuteľný masážny zážitok pre šesť osôb súčasne. Unikátne usporiadanie trysiek masážneho bazéna ponúka optimálnu masáž krku a ramien a vďaka tryskám myHIP™ aj profesionálnu masáž pásu a bokov. Ani polohovateľné sedadlo mySEAT™ v tomto bazéne nemohlo byť vynechané.
myJETS™
Špeciálne usporiadanie trysiek poskytuje intenzívnu masáž krku a ramien. Sedadlo kopíruje tvar tela, takže môžete pohodlne relaxovať až niekoľko hodín. Aby sme vyhoveli rôznym potrebám hydromasáže, navrhli sme usporiadanie trysiek, ktoré poskytujú optimálny masážny zážitok.
mySEAT ™ – Ona a On
Pre ňu a neho. S polohovacím kreslom mySEAT ™ naši dizajnéri eliminovali nepríjemnosti spojené s výškou. Ergonomický dizajn rohovej podpery ponúka stabilnú polohu pre zákazníkov mužského aj ženského pohlavia.
myHIP™ – Jets
Profesionálne trysky na masáž pásu a bokov, ktoré pomáhajú odstraňovať tukové bunky, ktoré sa nahromadili v oblasti bokov. Tieto trysky boli vyvinuté hlavne pre dámy, ale sú skvelé pre športovcov, atlétov a všetkých, ktorí hľadajú dokonalú masáž tela.
Additional information
Related products
-
Vienna Life
11 350,00 €Original price was: 11 350,00 €.9 650,00 €Current price is: 9 650,00 €. s DPH Add to cart -
Everest Life Prémium
18 850,00 €Original price was: 18 850,00 €.16 970,00 €Current price is: 16 970,00 €. s DPH Add to cart -
Pluto P&P
6 250,00 €Original price was: 6 250,00 €.5 450,00 €Current price is: 5 450,00 €. s DPH Add to cart -
Makalu Life Prémium
15 060,00 €Original price was: 15 060,00 €.13 550,00 €Current price is: 13 550,00 €. s DPH Add to cart


















