| Termokryt | v cene 690,-, štandardný termokryt vo farbe opláštenia, príchytky so zámkom termokrytu (4), |
|---|---|
| Doprava, montáž, zaškolenie | cena dopravy, montáže zaškolenia 310,- |
| Vonkajší rozmer vírivky | 2 000 x 2 000 x 900 mm |
| Váha vírivky | 226 kg |
| Objem vody | 1 136 litrov |
| Teleso vírivky | Antimikrobiálny akrylát spevnený PU penou , hrúbka 6,3 mm, základná izolačná vrstva 2 cm z penového materiálu Polyfoam, |
| Nosná konštrukcia vírivky | impregnovaná drevená konštrukcia |
| Opláštenie vírivky | Horizont Side™ vodorovné kladenie, kefovaný kompozit šedej farby v štruktúre dreva, horizontálne kladený, odolný poveternostným podmienkam, kompozitný materiál výber len v šedej farbe |
| Izolácia vírivky | Základná izolácia penou Polyfoam 1 cm, škandinávska izolácia za príplatok 400,- € s DPH |
| Počet miest na sedenie | 5 |
| Počet miest na ležanie | 1 |
| Elektrické pripojenie | 1×230 V, 50 Hz, 16 A, príkon 5,3 kW, variantné pripojenie cez špeciálnu zástrčku so zabudovaným prúdovým chráničom, alebo priamo na kábel |
| Počet hydromasážnych trysiek | 46 – |
| Regulácia intenzity hydromasáže | mechanické ovládanie, 5 miest |
| Divertor | mechanický |
| Ovládací panel | Easy 4 – tlačítkový |
| Riadiaca jednotka | GECKO IN.YJ2 |
| Osvetlenie | Bodové LED, po vnútornom obvode vírivky ( 15 LED), RBG |
| Hydromasážny motor | dvojrýchlostný o výkone 3 HP (2,3 kW) |
| Cirkulačné čerpadlo | Nie |
| Vykurovanie | elektrický ohrev s výkonom 3 KW |
| Filtrácia | kartušový filter ( 1x AKU 0135) |
| Dezinfekcia vody | systém Ozimix – ozónový generátor s mixérom |
| Modul wifi | za príplatok 300,- |
| Laminárna fontána | podsvietená laminárna fontána 2x |
| Audiosystém | My Music 2.0, dva pevne zabudované reproduktory o výkone 35 W |
| Podhlavník | šedý, (3x) |
| Výpustný ventil | Výpustný ventil 3/4 " s uzáverom v spodnej časti vaničky |
| Voľba farby akrylátu | biely mramor ( sterling silver) – za príplatok 200,- € |
| Voľba farby opláštenia | šedá |
| Záruka | podľa záručných podmienok, – 10 rokov na akrylát, 2 roky na motory, elektroniku, štandardné a volitelné komponenty, okrem spotrebného materiálu. Ponúkame možnosť predĺženia záruky na motory a elektroniku na 5 rokov za príplatok 300,- €. Záruka bude uznaná za podmienky používania odporučenej chémie a filtrov. |
Jupiter P&P
6 250,00 € Original price was: 6 250,00 €.5 450,00 €Current price is: 5 450,00 €. s DPH
Cena vírivky je s DPH 23%, je bez termokrytu, dopravy a montáže. Vírivka Wellis Jupiter má ergonomicky navrhnuté sedadlá, 46 masážnych trysiek a stereo systém s pripojením cez Bluetooth. Priestranné kapitánske sedadlo vo vírivke, ktoré poskytuje masáž krku a ramien, bude obľúbeným miestom všetkých členov rodiny. Stojan na šampanské umiestnený na okraji bazéna je vynikajúcim miestom na odkladanie ľadovo vychladených nápojov. Vírivka Wellis Jupiter je dokonalou kombináciou luxusu a pohodlia a poskytuje vysokú úroveň masážneho zážitku a zábavy. Tento bazén je ideálnou voľbou pre každého, kto si chce oddýchnuť, relaxovať a užiť si kvalitný čas s rodinou a priateľmi.
Špeciálne usporiadanie trysiek poskytuje intenzívnu masáž krku a ramien. Sedadlo kopíruje tvar tela, takže môžete pohodlne relaxovať až niekoľko hodín. Aby sme vyhoveli rôznym potrebám hydromasáže, navrhli sme usporiadanie trysiek, ktoré poskytujú optimálny masážny zážitok.
mySEAT ™ – Ona a On
Pre ňu a neho. S lehátkom mySEAT ™ naši dizajnéri eliminovali nepríjemnosti spojené s výškou. Ergonomický dizajn rohovej podpery ponúka stabilnú polohu pre zákazníkov mužského aj ženského pohlavia. Vírivka Pluto je dodávaná aj v prevedení P&P, napojenie do zásúvky 230V/16 A, alebo pripojenie na pevný prívod. Model Pluto je vybavený škandinávskou izoláciou, ktorá znižuje energetické náklady na prevádzku.
Additional information
Related products
-
Budapest Life
7 180,00 €Original price was: 7 180,00 €.6 460,00 €Current price is: 6 460,00 €. s DPH Add to cart -
Kilimanjaro Life Deluxe
15 540,00 €Original price was: 15 540,00 €.13 990,00 €Current price is: 13 990,00 €. s DPH Add to cart -
Makalu Life Deluxe
11 930,00 €Original price was: 11 930,00 €.10 740,00 €Current price is: 10 740,00 €. s DPH Add to cart -
Teide Life Prémium
13 850,00 €Original price was: 13 850,00 €.12 470,00 €Current price is: 12 470,00 €. s DPH Add to cart


























