| Technická špecifikácia | . |
|---|---|
| Vonkajší rozmer swim spa | 3 962 x 2 220 x 1 200 mm |
| Váha swim spa | 900 kg |
| Objem vody | 3 500 litrov |
| Počet miest na sedenie | 4 |
| Počet miest na ležanie | 0 |
| Teleso swim spa | Antimikrobiálny akrylát spevnený laminátom so sekaným skleným vláknom , hrúbka 6,3 mm, základná izolačná vrstva , |
| Nosná konštrukcia swim spa | nerez |
| Opláštenie swim spa | Polozapustená verzia. Horizont Side™ vodorovné kladenie, kefovaný kompozit horizontálne kladený, odolný poveternostným podmienkam, kompozitný materiál v šedej farbe. |
| Izolácia swim spa | škandinávska izolácia Polyfoam 3,5 cm, kompletná izolácia stien, rohov a dna, boli inštalované bez medzier v nosnej konštrukcii |
| Vykurovanie | elektrický ohrev s výkonom 3 KW |
| Výpustný ventil | ano |
| Elektrické pripojenie | 400 V, 50 Hz, 3×16 A, , pripojenie priamo na kábel, nutný prúdový chránič |
| Hydromasážny systém | . |
| Počet hydromasážnych trysiek | 31- |
| Regulácia intenzity hydromasáže | ručné ovládanie, 3 miesta |
| Protiprúd | 2 samostatné prúdy smerované River trysky |
| Hydromasážny motor | 1 x 3 HP jednorýchlostné hyromasáž |
| Cirkulačné čerpadlo | W-EC 250 W, Obehové čerpadlo vody s veľmi nízkou spotrebou (0,25 kW). Vďaka nízkej spotrebe, dlhej životnosti a tichej prevádzke je šetrný k životnému prostrediu a nákladovo efektívny. |
| Ovládací panel | K500 |
| Riadiaca jednotka | GECKO YE 5 |
| Filtrácia | kartušový filter ( 2 x AKU 2998) |
| Dezinfekcia vody | ozónový generátor Ozimix ECO |
| Výbava Deluxe | štandardná výbava vírivky |
| Osvetlenie | centrálne osvetlenie |
| Vodopád | vodopádová tryska (1x) |
| Podhlavník | šedý, (2x) |
| Modul wifi | Nadštandard za príplatok 300,- € Úplne nová aplikácia pre vírivky. Okamžitý prístup a ovládanie. K ovládaniu vašej vírivky máte prístup odkiaľkoľvek a kedykoľvek a môžete ju nastaviť a kontrolovať jej stav zo svojho mobilného zariadenia. |
| Termokryt | v cene, štandardný termokryt Black Tex, príchytky so zámkom termokrytu (4) |
| Voľba farby akrylátu | ľadová biela ( ice white) |
| Voľba farby opláštenia | šedá, |
| Doprava, montáž zaškolenie | v cene, doprava nezahŕňa vyloženie swim spa a uloženie na miesto používanie |
| Záruka | 10 rokov na akrylát, 2 roky na elektroniku, motory, štandardné a volitelné komponenty |
Elbe Deluxe
18 630,00 € Original price was: 18 630,00 €.15 830,00 €Current price is: 15 830,00 €. s DPH
Swim spa Elbe Deluxe
V našom produktovom rade Swim Life na vás opätovne čakajú nové skvelé riešenia. Náš nový model Elba Swim Spa, je prémiové riešenie 2 v 1, ktoré hladko spája protiprúdové plávanie s hydroterapiou celého tela a ponúka dokonalý wellness zážitok v priestorovo efektívnom dizajne. Či už pre fitness nadšencov alebo pre tých, ktorí hľadajú hlboký relax, Elba je dokonalým doplnkom do každého rodinného domu alebo vnútorného wellness priestoru. Odolná rámová konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele s bočným krytom WibeSide™ sa perfektne hodí do každého vonkajšieho priestoru. Elba Swimspa spája fitness a relax v elegantnom prevedení 3962 x 2200 x 1200 mm. Elba Swimspa je ideálna na tréning a relax, vaše riešenie relaxácie typu všetko v jednom.
- Výhody swim spa Elba Swim Spa:
Kompaktný, ale výkonný – navrhnutý tak, aby sa zmestil do menších priestorov bez kompromisov vo výkone. - Swim & hydroterapia v jednom – dvojfunkčný dizajn umožňuje protiprúdové plávanie aj cielenú masážnu terapiu s 31 strategicky umiestnenými tryskami.
- Prémiové funkcie a vylepšenia ako osvetlené vodopády, izolácia ARTIC MAX, ktorá ponúka luxus a výkon pre váš osobný wellness pobyt.
- Model môže naraz využívať až štyri osoby, 1 plavec a 3 miesta na hydromasáž.
- Výkonné protiprúdové čerpadlá na plávanie a 33 hydroterapeutických trysiek na upokojujúce masáže.
- Jednoduchá inštalácia a údržba
- K dispozícii s polozapusteným prevedením, alebo prevedením celooplášteným kabinetom na základ, vybavené špičkovou filtráciou pre bezproblémovú údržbu, dvomi protiprúdovými čerpadlami s nastavitelnými River Tryskami pre zážitok z plávania
Navrhnuté pre maximálny komfort a efektivitu
S moderným, elegantným dizajnom a pokročilou funkčnosťou, Elba Swim Spa uspokojuje širokú škálu zákazníkov – od športovcov, ktorí hľadajú silový tréning, až po tých, ktorí hľadajú omladzujúci zážitok z hydroterapie. Jeho energeticky účinný vykurovací systém a vysokokvalitné materiály zaručujú dlhodobú spoľahlivosť a pôžitok.
Model Elbe Deluxe rozširuje rodinu swim spa o model s menším rozmerom, s dvomi nastaviteľnými protiprúdovými tryskami River. Trysky River sú rozložené tak, aby Vám poskytli dokonalý protiprúd. Trysky sú napojené na výkonné čerpadlá ( 3 HP). Model Elbe Deluxe je vybavený dvomi sedadlami s hydromasážou, Plavecký bazén so šírkou 2,2 m, dĺžkou 3,9 m a výškou 1,2 m sa vyznačuje prestížnym vzhľadom a vynoveným dizajnom. A vďaka jeho polozapustenému alebo celopláštovému prevedeniu už nemusíte riešiť nákladné a časovo náročné prírpavné a inštalačné práce. Stačí bazén jednoducho postaviť a použiť! Naše bazény Swim Spa sú dodávané výhradne so škandinávskou izoláciou!
Modely WIBESPA vo výbave Cinema sú vybavené naviac audiosystémom MyMusic 2.0, ovládacím panelom Easy Touch a držiakom na tablet.
Additional information
Related products
-
Amazonas River Jet Life
28 100,00 €Original price was: 28 100,00 €.23 890,00 €Current price is: 23 890,00 €. s DPH Add to cart -
Beach Club Prémium
25 400,00 €Original price was: 25 400,00 €.21 590,00 €Current price is: 21 590,00 €. s DPH Add to cart -
Elbe Cinema
21 360,00 €Original price was: 21 360,00 €.18 150,00 €Current price is: 18 150,00 €. s DPH Add to cart



























